.

.::. Tek Kademeli Santrifüj Pompa

 

DAYILAR MAKİNA ; Tarım makina ve ekipmanları imalat sektöründe faaliyet göstermektedir.


Uzun yıllar üretim sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.


İmalat ve pazarlamasını yaptığımız ürünleri kısaca sayacak olursak;


santrifüj pompa, çok kademeli santrifüj pompa, tek kademeli santrifüj pompa, DT serisi santrifüj pompa, Döküm merdane, su ve mazot tankeri, tesviye küreği, hidrolik traktör kepçesi, kombi kürüm ve diğer ekipmanlardan oluşmaktadır.


Santrifüj pompalar elektrik gücüyle çalışan basınçlı makinalardır. Değişik nedenler ile suyun bir noktadan başka noktaya tahliye edilmesi amacıyla kullanılırlar. Genel olarak; Yağmur sularının tahliye edilmesi, atık suların tahliye edilmesi, sel baskınlarında sel sularının tahliye yapılmasında kullanılırlar.


santrifüj pompa imalatı, santrafiş pompa, santrifüj pompa fiyatları, santrifüj su pompası, çok kademeli santrifüj pompa, çift kademeli santrifüj pompa, traktör santrifüj pompa fiyatları, traktöre takılan santrifüj pompa, santrifüj pompa fiyat fiyatları, santrifüj su pompaları fiyatlar, traktör santrifüj pompa, santrifuj pompa sahibinden, kuyruk milli santrifüj pompa fiyatları, santrifüj su motoru, santrifüj pompaları, santrifüj pompalar, santrifüj pompa imalatçısı, santrifüj pompa imalatçıları, Centrifugal Pump, Centrifugal water Pump, santrifüj pompa, traktör santrifüj, santrafiş imalatı, santrifüj su pompası, kuyruk milli santrifüj pompa, santrifüj su motoru